Poznaj nas

"Jakość nigdy nie jest dziełem przypadku; jest rezultatem dobrych intencji, szczerego wysiłku, odpowiedniego kierunku, umiejętnego wykonania; oznacza mądry wybór spośród wielu alternatyw." - William A. Foster 

NASZA MISJA

Naszą misją jest zapewnienie konsumentom wysokiej jakości mięs i wędlin pozyskanych z surowców ze zwierząt urodzonych i wyhodowanych w Polsce. Zapewnienie produktów bezpiecznych o wyjątkowych walorach smakowych i powtarzalnym standardzie. Tworzenie kultury pracy opartej na wartościach, w które wierzymy oraz nieustanny rozwój kompetencji i technologii aby wytwarzać wartość dodaną dla naszych klientów, społeczeństwa i gospodarki.

NASZE WARTOŚCI

Rodzina - jest dla nas najwyższą wartością. To więzy które pielęgnujemy każdego dnia. To siła, która sprawia, że chcemy robić to co robimy jeszcze lepiej. To otwartość,uczciwość i zaufanie. To przede wszystkim ciepła i rodzinna atmosfera, którą tworzymy i chcemy budować z naszymi klientami i pracownikami.

Jakość- to nasze nieustanne dążenie do doskonałości. To staranność w dobór najlepszych surowców pozyskanych ze zwierząt urodzonych i wyhodowanych w Polsce. To utrzymanie i doskonalenie dobrych praktyk higienicznych i produkcyjnych oraz systemów zarządzania jakością. To świadomość naszej misji i jej realizowanie każdego dnia. 

Tradycja - to dbałość o drobne szczegóły, które znaczą wiele dla naszej rodziny. To doświadczenie i rzetelność w budowaniu relacji biznesowych. To także zapewnienie naszym klientom wyrobów tradycyjnych opartych na staropolskich recepturach, z dodatkiem naturalnych przypraw. To w końcu szacunek do kultury opartej na wartościach, którymi żyjemy.

 

Ważne: Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na politykę Prywatności i plików Cookies.