NASZE WARTOŚCI

Rodzina

Rodzina - jest dla nas najwyższą wartością. To więzy które pielęgnujemy każdego dnia. To siła, która sprawia, że chcemy robić to co robimy jeszcze lepiej. To otwartość,uczciwość i zaufanie. To przede wszystkim ciepła i rodzinna atmosfera, którą tworzymy i chcemy budować z naszymi klientami i pracownikami.

Jakość

Jakość- to nasze nieustanne dążenie do doskonałości. To staranność w dobór najlepszych surowców pozyskanych ze zwierząt urodzonych i wyhodowanych w Polsce. To utrzymanie i doskonalenie dobrych praktyk higienicznych i produkcyjnych oraz systemów zarządzania jakością. To świadomość naszej misji i jej realizowanie każdego dnia. 

Tradycja

Tradycja - to dbałość o drobne szczegóły, które znaczą wiele dla naszej rodziny. To doświadczenie i rzetelność w budowaniu relacji biznesowych. To także zapewnienie naszym klientom wyrobów tradycyjnych opartych na staropolskich recepturach, z dodatkiem naturalnych przypraw. To w końcu szacunek do kultury opartej na wartościach, którymi żyjemy.

Ważne: Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na politykę Prywatności i plików Cookies.