Ekspedientka z doświadczeniem

Obecnie poszukujemy energicznych i pozytywnie nastawionych osób na stanowisko ekspedientki w naszym sklepie na osiedlu Dajtki.

Obowiązki:
obsługa klienta w zakresie sprzedaży elementów mięsa świeżego, przetworzonych produktów mięsnych oraz innych artykułów spożywczych, doradztwo kulinarne, przyjmowanie i realizacja zamówień, zachowanie prawidłowej rotacji towaru na magazynie, utrzymanie standardów jakościowych.

Wymagania:
- min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna,
- zaangażowanie w realizacji zadań

Oferujemy:
- 2500 netto (na rękę), plus premia w zależności od wyników,
- stałą pracę, pełen etat,
- pracę zmianową w godz.: 6-14, 7-15, 10-18,
- wszystkie soboty pracujące,
- niedziela i święta - wolne, dodatkowo jeden dzień w tygodniu wolny,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres kontakt@kowalczyk.olsztyn.pl